حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

مسابقه؛ طراحی تاکسی‌های دریایی

طراحی تاکسی‌های دریایی
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ تعداد بازدید : ۱۹۴۳
تعداد رای : ۰
«طراحی تاکسی‌های دریایی» عنوان مسابقه‌ای است که در راستای گسترش صنعت گردشگری دریایی برگزار می‌شود. در این رویداد ایده‌ها در این حوزه شتابدهی می‌شود.

شتابدهنده بادبان برگزار کننده این رویداد است که در آن از شرکت‌کنندگان خواسته شده که یک تاکسی دریایی با ظرفیت ۶ نفر مسافر و ۱ نفر ناخدا برای سفرهای دریایی بین بنادر جنوبی کشور، به همراه وسایل راحتی و لذت مسافران و فضاهایی برای وسایل همراه آن‌ها، طراحی کنند.

از نکات مهم در این طراحی می‌توان به توجه به شرایط محیطی و فرهنگی، قابلیت تولید مفهوم طراحی شده، توجه به بهینه بودن و داشتن طول حدودی ۹ متر اشاره کرد.

آثار ارسالی باید شامل توضیحات ایده اولیه، ایده‌پردازی و اسکچ دوبعدی و طرح نهایی درقالب ۳ بعدی باشد. علاقمندان برای حضور در این رویداد تا 31 تیر ماه سال جاری مهلت دارند.

همچنین شتابدهنده بادبان از طرح منتخب در مسابقه برای تجاری‌سازی و تأسیس شرکتی فناور در حوزه معماری دریایی حمایت می‌کند.

این رویداد از سری رویدادهای مجازی کرون‌آپ است. کرون آپ مجموعه رویدادهای مجازی برای فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری است. این رویداد ایجاد زیرساختی کارآمد برای گسترش فعالیت‌های آموزشی و فناورانه را به صورت غیر حضوری دنبال می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت baadban.ir مراجعه کنند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code